Biblioteka Publiczna miasta i Gminy w Ożarowie - KATALOG

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy
im. Witolda Gombrowicza w Ożarowie



book
book

Berdo

Autor: Mróz, Remigiusz




Bieszczady miały być dla Wiktora Forsta azylem. Zaszył się w niewielkiej wsi, znalazł wikt i opierunek u starej kobiety, w zamian zajmując się jej gospodarstwem i podupadającą chatą. Zostawił wszystko i wszystkich za sobą, nie potrafiąc poradzić sobie z tym, co bezpowrotnie utracił.Zgnębiony żalem, chciał przestać istnieć, a odludne tereny Bieszczadów wydawały się do tego idealne. Do

czasu. W okolicy bowiem zaczęto odkrywać niemożliwe do identyfikacji ciała, wszystkie z wypalonym między oczami, nieznanym symbolem. Miejscowa policja nie radzi sobie ze sprawą, śledztwo stoi w miejscu, w górach zaś pojawiają się kolejne ofiary. Apele przez oficjalne kanały nie działają, komenda główna z jakiegoś powodu odmawia pomocy. Jedynym, kto może jej udzielić, jest pewien komisarz na wygnaniu.

Zobacz pełny opis
Odpowiedzialność:Remigiusz Mróz.
Seria:Seria z komisarzem Forstem / Remigiusz Mróz : t. 9; Filia Mroczna Strona
Hasła:Wiktor Forst (postać fikcyjna)
Szlaki turystyczne
Zabójstwo seryjne
Bieszczady (góry)
Kryminał
Powieść
Literatura polska
Adres wydawniczy:Poznań : Filia, 2024.
Wydanie:Wydanie I.
Opis fizyczny:458, [5] stron ; 21 cm.
Uwagi:Stanowi 9 część cyklu "Komisarz Forst": T1. "Ekspozycja", T2. "Przewieszenie", T3. "Trawers", T4. "Deniwelacja", T5. "Zerwa", T6. "Halny", T7. "Przepaść", T8. "Widmo Brockenu". Na okładce: "Gdy pożar w koońcu gaśnie, na zgliszczach pozostajesz sam".
Forma gatunek:Książki. Proza.
Powstanie dzieła:2024 r.
Odbiorcy:Dorośli.
Skocz do:Inne pozycje tego autora w zbiorach biblioteki
Dodaj recenzje, komentarz

Sprawdź dostępność, zarezerwuj (zamów):

(kliknij w nazwę placówki - więcej informacji)

Wyp. dla Dorosłych
Ożarów ul. Spacerowa 12

Sygnatura: K
Numer inw.: 48873
Dostępność: można wypożyczyć na 30 dni

schowekzlecenie

Filia Jakubowice
Jakubowice 46

Sygnatura: KRYMINAŁ: 82-
Numer inw.: 20030
Dostępność: można wypożyczyć na 30 dni

schowekzlecenie


Inne pozycje tego autora w zbiorach biblioteki:

bookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbook


Dodaj komentarz do pozycji:

Swoją opinię można wyrazić po uprzednim zalogowaniu.